Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

cs:implementace:besip 2011/12/13 21:34 cs:implementace:besip 2011/12/13 21:36 aktuální
Řádek 11: Řádek 11:
  * Bezpečnostní modul zajišťuje IPS, který je postaven na SSI zahrnující Snort, SnortSam a IPtables.   * Bezpečnostní modul zajišťuje IPS, který je postaven na SSI zahrnující Snort, SnortSam a IPtables.
  * Monitorovací VQM (Voice Quality Measurement) modul obsahuje naimplementovaný výpočetní model dle ITU-T G.107, logování dat pro analýzu zajišťuje tshark, v budoucnu předpokládáme intergraci monitorování kvality řeči do řešení postaveném na Zabbixu.   * Monitorovací VQM (Voice Quality Measurement) modul obsahuje naimplementovaný výpočetní model dle ITU-T G.107, logování dat pro analýzu zajišťuje tshark, v budoucnu předpokládáme intergraci monitorování kvality řeči do řešení postaveném na Zabbixu.
-  * PBX modul obsahuje vlastní IP tel. systém Asterisku, distribuce obsahuje rovněž Kamailio SIP Proxy.+  * PBX modul obsahuje vlastní IP tel. systém Asterisku, který je možné konfigurovat přes integrované webové rozhraní a distribuce obsahuje rovněž Kamailio SIP Proxy.
Veškeré potřebné SW zdroje projektu BESIP jsou dostupné v [[http://liptel.vsb.cz/mirror/besip |repozitáři]]. Veškeré potřebné SW zdroje projektu BESIP jsou dostupné v [[http://liptel.vsb.cz/mirror/besip |repozitáři]].
cs/implementace/besip.txt · Poslední úprava: 2011/12/13 21:36 autor: voznak@cesnet.cz
Creative Commons License Valid CSS Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0